AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO MARR S.A.

Opis


Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. funkcjonuje na rynku od ponad 25 lat. Jest prężnie działającą instytucją otoczenia biznesu. Stanowi platformę dialogu i współpracy pomiędzy przedsiębiorcami, osobami chcącymi rozpocząć działalność, a naukowcami, organami administracji państwowej i samorządowej.

Od 2016r. jest akredytowanym przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii Ośrodkiem Innowacji. Status ten potwierdza dotychczasowe doświadczenie ARR MARR w świadczeniu dla przedsiębiorców wysokiej jakości usług proinnowacyjnych. Agencja od lat pozyskuje środki na realizację projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

ARR MARR posiada w swojej strukturze organizacyjnej wyodrębnioną komórkę – Zespół Transferu Technologii i Innowacji, prowadzącą działania na rzecz biznesu i nauki. Zespół wspiera rozwój przedsiębiorstw poprzez zapewnienie wsparcia merytorycznego, usługi doradcze, kojarzenie współpracy przedsiębiorstw z uczelniami oraz pomoc w aplikowaniu o środki unijne na infrastrukturę oraz prace badawczo-rozwojowe.

Pomoc dla firm zapewnia również zespół Inkubatorów Nowych Technologii IN-TECH 1 i IN-TECH 2, oferujących wynajem sal konferencyjnych, pomieszczeń biurowych i produkcyjnych, a także Laboratorium Wzorcujące i Prototypownię.

Dostępne usługi
Dane firmy

8170005093

797 600 310

lp.moc.rram@rram

Chopina 18, Mielec 39-300

Ta strona korzysta z plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.