DECYLION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opis

Decylion Sp. z o.o. powstała w 2013 roku jako spółka celowa powołana do realizacji innowacyjnych pomysłów dotyczących usług o charakterze elektronicznym. W tym zakresie stworzono nowatorską e-usługę pozwalającą na przeprowadzanie analizy reakcji na bodźce zewnętrzne pod kątem wykrywania wpływu substancji psychoaktywnych przy wykorzystaniu aplikacji mobilnej. Tym samym zapewnia możliwość sprawdzenia, czy dana osoba znajduje się pod wpływem narkotyków, a także na wskazanie, z jakiej grupy pochodzi zażyta substancja (analiza dokonywana na podstawie zaawansowanych algorytmów analizujących reakcję gałki ocznej w kilkuminutowym zarejestrowanym filmie).

Główna działalność naszego przedsiębiorstwa jest związana z kodem PKD 62.01.Z. W tym zakresie nasza firma prowadzi działalność głównie w zakresie usług informatycznych. Świadczone są usługi programistyczne oraz doradcze przede wszystkim związane z aplikacjami typu B2B dla przedsiębiorstw handlowych i usługowych. Ponadto przychody są generowane w związku z działalnością prowadzoną w obszarze PKD.63 dotyczącym sprzedaży e-usług opisanych powyżej.

Spółka realizuje także własne nowatorskie projekty, spośród których na 2 rozwiązania uzyskano ochronę patentową. Realizowane działania w tym zakresie obejmowały realizację prac B+R, które znajdą zastosowanie w takich dziedzinach jak: motoryzacja, medycyna, mechanika, rekreacja.

Dostępne usługi
Dane firmy

5272691156

600601000

lp.noilyced@oruib

UL. MIESZKA I 48 /50, Rzeszów 35-303

Ta strona korzysta z plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.