Gray2rgb Przemysław Kwater

Opis

Firma Gray2rgb funkcjonuje na rynku od 2013 roku.
Dotychczasowe główne działania firmy:
przygotowywanie założeń oraz realizacja kampanii reklamowych opartych na wykorzystaniu Internetu – m.in. analiza potrzeb klienta oraz jego potencjału (kadrowego, technicznego itp.), dopasowywanie rozwiązań do potrzeb przy uwzględnieniu możliwej do osiągnięcia efektywności, projektowanie i wdrażanie rozwiązań;
udział w tworzeniu kampanii reklamowych opartych na wykorzystaniu Internetu realizowanych przez inne podmioty (podwykonawstwo w ramach zleconych zadań);
doradztwo w zakresie możliwych do zastosowania rozwiązań marketingowych opartych na wykorzystaniu Internetu;
tworzenie wysokiej jakości własnościowych gier i aplikacji mobilnych, głównie na polski rynek oraz sprzedaż powierzchni reklamowej w tych aplikacjach.

Firma skupia specjalistów branżowych, których największe zalety obok posiadanych umiejętności, to pasja i ogromna kreatywność w poszukiwaniu i tworzeniu rozwiązań w zakresie technologii IT dedykowanych na obszar mobile. Proponowana usługa doradcza to wynik właśnie takich poszukiwań – dostrzegania potencjalnych możliwości rozwojowych tam, gdzie wydawałoby się, że już niewiele jest „do dodania”. Zespół ma pełną świadomość zarówno własnego potencjału, jak i ogromnego potencjału branży, w której działa.
Kreatywne i pełne pasji podejście zespołu do stawianych zadań, to gwarancja poszukiwania i tworzenia rozwiązań dla klienta dedykowanych jego wyjątkowym potrzebom.

Dostępne usługi
Dane firmy

8133677208

606 299 512

moc.liamtoh@retawK.P

Podkarpacka 22a, Rzeszów 35-082

Ta strona korzysta z plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.