Netrix Group sp. z o.o.

OpisNetrix Group Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się Instytucja Otoczenia Biznesu podlegająca systemowi akredytacji dla ośrodków innowacji.

Naszym celem jest rozwój działalności innowacyjnej małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki kompleksowemu podejściu jesteśmy w stanie zarekomendować naszym klientom takie rozwiązania biznesowe, które przyczynią się do skutecznego wdrożenia innowacji. Swoją działalność opieramy na zaufaniu i dogłębnej analizie potrzeb przedsiębiorcy.

Świadczymy proinnowacyjne usługi doradcze oraz poszukujemy adekwatnych źródeł finansowania dla opracowania i wdrożenia innowacji. Specjalizujemy się we wdrażaniu innowacji technologicznych w przedsiębiorstwach działających w różnych branżach. Realizujemy audyty. Wspieramy rozwój startupów oraz tworzymy warunki do ich powstawania. Ponadto, prowadzimy działalność badawczo-rozwojową.

Wyróżniamy się wiedzą i doświadczeniem. Zatrudniamy specjalistów w zakresie doradztwa proinnowacyjnego oraz biznesowego, jak i pozyskiwania, realizacji oraz audytu szeroko pojętych projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Regularnie współpracujemy z takimi instytucjami, jak m.in. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju czy Lubelska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Pełnimy również funkcję koordynatora klastra Klaster-Group.pl. Jesteśmy członkiem m.in. Lubelskiego Klastra Instytucji Otoczenia Biznesu. Od 2014 r. należymy do Stowarzyszenia Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości w Polsce (SOOIP).

Instytucja Otoczenia Biznesu Netrix Group w trosce o najwyższy standard świadczonych usług wdrożyła System Zarządzania Jakością, zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2015 oraz System Zarządzania Środowiskowego zgodny z wymaganiami normy ISO 14001:2015.

Dostępne usługi
Logo
Logo Netrix Group sp. z o.o.
Dane firmy

9462589606

814634241

lp.moc.xirten@kurk.aneladgam

ul. Związkowa 26, Lublin 20-148

Ta strona korzysta z plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.