Audyt i strategia wdrożenia środowiska Product Information Management (PIM)

Parametry usługi
65000 - 130000

Cena netto (zł)

+ 23% VAT

od 3 do 5

Czas realizacji

(miesiące)

-

Rating

75%

Dofinansowanie
(max. 100 tys. zł)

Opis usługi
System PIM to usługa, po którą zgłaszają się biznesu e-commerce oraz przedsiębiorstwa świadome własnego chaosu dotyczącego gromadzonych i publikowanych informacji o produktach w różnych działach firmy.


Usługa dzieli się na kilka etapów:

1)Audyt obecnego sposobu gromadzenia informacji o produktach w przedsiębiorstwie oraz kanałów ich dystrybucji - zdiagnozowanie ograniczeń, które obniżają wydajność pracy z produktami.

2)Audyt potrzeb przedsiębiorstwa, użytkowników oraz wymagań funkcjonalnych aplikacji.

3)Przygotowanie strategii wdrożenia środowiska PIM w przedsiębiorstwie.

4)Doradztwo w stworzeniu logicznych i funkcjonalnych struktur gromadzonych danych dla potrzeb różnych działów przedsiębiorstwa, w tym dla e-commerce, handlowców, marketingu, zarządu.

5)Stworzenie modelu produktowego, który będzie jednocześnie formatem wyjściowym danych o produktach prezentowanych w różnych kanałach sprzedaży.

6)Nadzór nad wdrożeniem i integracją środowiska PIM z obecnymi systemami m.in. ERP i systemami sprzedaży.

7)Przeprowadzenie warsztatu dla użytkowników wdrożonego systemu: category manager, product manager, marketing and SEO manager.


Produktem końcowym zrealizowanej usługi na rzecz MŚP będzie Audyt i strategia wdrożenia środowiska Product Information Management (PIM) (dokument) oraz doradztwo i warsztaty potwierdzone protokołami. W etapach wskazano obszary które strategia będzie opisywać.

Element wdrożenia opierał będzie się o tak zwany Plan Wdrożenia Strategii, obejmujący: 1. Nazwę czynności. 2. Priorytet wykonania czynności. 3. Cel wykonania czynności. 4. Orientacyjną datę do której czynność powinna zostać wykonana.

Należy podkreślić, że usługa będąca przedmiotem dokumentacji nie obejmuje swym zakresem zakupu wartości niematerialnych i prawnych oraz środków trwałych.

Koszt realizacji etapu 7 tj. "Przeprowadzenie warsztatu dla użytkowników wdrożonego systemu: category manager, product manager, marketing and SEO manager" stanowi koszt niekwalifikowalny w ramach uslugi.
Wartość dodana usługi dla sektora MŚP
Korzyści z wdrożenia usługi rozwojowej (specjalistycznej): Audyt i strategia wdrożenia środowiska Product Information Management (PIM) dla firm z sektora MŚP z terenu woj. podkarpackiego:

1) Poznają innowacyjne środowisko Product Information Management, z które szczególnie w woj. podkarpackim bardzo mało firm korzysta (niska świadomość).
2) Skorzystają z pomocy doświadczonych specjalistów ds. wdrożeń PIM, a również specjalistów e-commerce, którzy przez lata zdobywali doświadczenie.
3) Dokonają diagnozy i naprawy procesów przepływu informacji o produktach.
4) W sposób innowacyjny zautomatyzyją pracę swojego przedsiębiorstwa.
5) Poprawią efektywność sprzedaży i dostarczanie spójność doświadczeń klientom w Polsce i zagranicą co przełoży się na zwiększenie ich sprzedaży.
6) Otrzymają audyt obecnej sytuacji obecnego sposobu gromadzenia informacji o produktach, co
przełoży się na wyeliminowanie ograniczeń rozwoju.
7) Otrzymają opracowaną strategię, z której będzie wynikać w jaki sposób wdrożyć PIM - szyty na
miarę do ich potrzeb.
8) Zwiększą kontrolę, bezpieczeństwo i dostępność do zgromadzonych danych.
9) Otrzymają możliwość eksportu do różnych kanałów i systemów (szybkie skalowanie biznesu).
10) Obniżą koszt gromadzenia i dostępu do danych.
11) Zwiększą sprzedaż poprzez dostarczanie wartościowych informacji dla klientów.
12) Otrzymają opis rozwiązań dostępnych na rynku, które umożliwią im zarządzanie informacją produktową.
13) Staną się konkurencją dla innych firm z kraju i zagranicy, które nie stosują środowiska PIM.


Wartość dodana dla MŚP z Podkarpacia: podniesienie świadomości z branż, w których firmy zarządzają produktami (dotyczy: sklepów internetowych, hurtowni online, hurtowni dropshippingowych, firm handlowych, producentów). Będzie miało to bezpośredni wpływ na poziom rozwoju w/w firm, zmianę w postrzeganiu Podkarpacia, jako regionu prężnie rozwijającego się, mającego innowacyjne plany rozwojowe i inwestycyjne.
Aby skorzystać z tej usługi musisz się zalogować. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta możesz je założyć klikając tutaj.
Dodane przez
Brand Active Sp. z o.o.

8133721435

Ul. Jana I Jędrzeja Śniadeckich 20c/3, Rzeszów 35-006

Firma Brand Active posiada w ofercie kompleksowy pakiet usług doradczych, pozwalających na wspieranie firm w budowaniu, wdrażaniu i rozwijaniu sklepów internetowych. na platformie Shoper. Firma zapewn...

Wizytówka

Ta strona korzysta z plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.