Zaprojektowanie i wdrożenie punktów styku z marką.

Parametry usługi
17000 - 44000

Cena netto (zł)

+ 23% VAT

od 1 do 3

Czas realizacji

(miesiące)

-

Rating

75%

Dofinansowanie
(max. 100 tys. zł)

Opis usługi
Etapy wdrożenia usługi:

I. Przeprowadzenie podstawowego audytu marketingowego

Stworzenie dokumentu z audytem marketingowym:
- przygotowanie analizy produktu/usługi,
- przygotowanie analizy grupy docelowej,
- przygotowanie analizy konkurencji,
- przygotowanie analizy sytuacji rynkowej oraz trendów.

Etap wymaga zapoznania się ze wszystkimi działaniami marketingowymi prowadzonymi przez firmę oraz danymi z systemów analitycznych. Na tej podstawie tworzone są wytyczne do projektowania punktów styku z marką.

Wdrożenie tego etapu obejmuje dostarczenie opracowanego dokumentu do przedsiębiorstwa oraz jego prezentację.

II. Zaprojektowanie i stworzenie punktów styku z marką

Na podstawie strategii marketingowej (strategii marki i komunikacji) tworzymy dokument z planem działań marketingowych oraz planem ich pomiarów. Dzięki niemu wiadomo co, gdzie i kiedy publikować oraz jak mierzyć skuteczność tych działań.

Dalej projektujemy i tworzymy potrzebne punkty styku z marką:

- projekty graficzne: logo, identyfikacja wizualna, projekty do druku oraz do internetu,
- strona/sklep internetowy - stworzenie indywidualnej platformy lub wdrożenie istniejącego oprogramowania,
- sieci społecznościowe - konfiguracja, stworzenie wpisów, opieka na kontami,
- copywriting - stworzenie tekstów do wszystkich punktów styku, np. treści na stronę www, wpisy na blog, teksty reklam, postów do social media,
- reklamy Google Ads oraz Facebook Ads - przygotowanie i wdrożenie kampanii,
- pozycjonowanie w Google - audyt SEO oraz wdrożenie wytycznych audytu,
- analityka Google Analytics - instalacja kodów śledzących oraz konfiguracja kont,
- fotografia, wideofilmowanie, skany 3D, ujęcia z drona - wykonanie potrzebnych materiałów.

Projekt każdego punktu styku w formie dokumentu jest dostarczany do przedsiębiorstwa oraz prezentowany. Po akceptacji projektu jest on odpowiednio wdrażany, czyli np. pisane są teksty, tworzona jest strona internetowa, projektowane są grafiki, itd.

W ramach realizacji poszczególnych etapów usługi nie nastąpi sprzedaż środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych.
Wartość dodana usługi dla sektora MŚP
Projektowanie stron, tworzenie projektów graficznych oraz pozostałych punktów styku z marką sprawi, że firmy z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa podkarpackiego będą bardzo dobrze skomunikowane ze swoimi klientami. Dotyczy to zarówno osób, które obecnie korzystają z usługi, jak również utworzenia nowego kanału komunikacji w obszarze pozyskiwania nowych klientów.

Posiadanie nowoczesnej i profesjonalnej strony internetowej wraz z dobrze opracowanymi projektami graficznymi zwiększają prestiż i rozpoznawalność usługobiorcy w jego sektorze sprzedażowym. Jego oferta staje się bardziej oryginalna na tle innych przedsiębiorców, zwiększa się także efektywność działania i pozyskiwania nowych klientów.

Dzięki audytowi stworzone strony będą lepiej dopasowane do grupy odbiorców, co na tle podkarpackich przedsiębiorstw będzie pozwalało na wprowadzenie wysokich standardów jakości świadczonych usług. Zwiększy to wizerunek firmy i uwiarygodni jego działania na rynku.

Dobrze stworzona strona ułatwia prowadzenie działań marketingowych, zwiększa funkcjonalność danej strony, porządkuje wszystkie działania firmy, i co najważniejsze jest intuicyjna dla przyszłych klientów. Idąc z główną zasadą marketingową usługi jakie świadczymy naszym klientom, mają za zasadnie dawać konkretną informację, która wzbudza emocje i nawołuje klienta do ukierunkowanego działania. Taka konstrukcja z pewnością wpłynie na zwiększenie zamówień, pozyskanie nowych klientów oraz ponowne powroty klientów już pozyskanych.

W ramach realizacji poszczególnych etapów usługi nie nastąpi sprzedaż środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych.
Aby skorzystać z tej usługi musisz się zalogować. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta możesz je założyć klikając tutaj.
Dodane przez
Grupa Arav sp. z o.o.

8133728466

Paderewskiego 20A, Rzeszów 35-328

Jesteśmy Hedgehog - agencją budującą silne marki. Przekonujemy naszych Klientów, aby w budowaniu ich marek przyjmowali koncept jeża. Opisany jest on w książce Jima Collinsa Od dobrego do wi...

Wizytówka

Ta strona korzysta z plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.