Audyt przedsiębiorstwa pod względem zaprojektowania strony internetowej z opracowaniem strategii działań.

Parametry usługi
6720 - 26880

Cena netto (zł)

+ 23% VAT

od 2 do 4

Czas realizacji

(miesiące)

-

Rating

75%

Dofinansowanie
(max. 20 tys. zł)

Opis usługi
Oferowana usługa skierowana jest dla przedsiębiorstw, które chcą poprawić jakość swoich działań marketingowych poprzez stworzenie profesjonalnej strony internetowej. Przeprowadzony audyt pokazuje jakie potrzeby posiada firma pod względem jakości treści, grafiki, projektowania oraz marketingu. Celem audytu jest wskazanie jak powinna być zaprojektowana strona internetowa, a efektem jest strategię działań, które powinny zostać wdrożone. Efektem jest także strona zaprojektowana w taki sposób, aby sprostać wymaganiom klientów, co przyczyni się do zwiększenia ich konkurencyjności oraz pozyskania nowej grupy klientów. Są to efekty mierzalne i weryfikowalne.
Audyt to sposób na ocenę dotychczasowych działań wzorniczych oraz wykreowanie rozwiązań służących poprawie konkurencyjności jakości firmy. Jest to sposób na stworzenie kreatywnych działań zgodnych z oczekiwaniami odbiorcy usługi ale i jego klientów.
Produkty, które mieszczą się w usłudze to:
-przeprowadzenie analizy zapotrzebowania;
-przygotowanie mapy strony internetowej, która ma powstać w wyniku audytu (strona główna, podstrony, przejścia, struktura itp.);
-przygotowanie treści na stronę główną i wszystkie podstrony (dopasowane do konkretnego klienta i jego sytuacji);
-przygotowanie projektu graficznego strony internetowej;
-zakodowanie projektu graficznego w językach programowania, którymi są przede wszystkim HTML, CSS, JavaScript;
-dopasowanie projektu strony do urządzeń moblinych takich jak telefon czy tablet;
- umieszczenie projektu graficznego do systemu zarządzania treścią (CMS);
- przeniesienie kompletnego projektu na docelową domenę internetową.
Elementem wdrożenia jest strona internetowa, którą otrzyma odbiorca. Plan wdrożenia wygląda następująco: zgłoszenie firmy, przejście przez wszystkie wskazane powyżej produkty, podsumowania i wnioski, wdrożenie.
Każda firma, aby zyskać na autentyczności oraz pokazać czym się zajmuje, jakie ma doświadczenie powinna mieć zaprojektowaną stronę internetową. Jednak dopasowanie strony do konkretnej wizerunku danej firmy za pomocą przeprowadzonego audytu to pierwsza i najważniejsza rzecz. Audyt to praktyczne narzędzie biznesowe, które pozwala określić nie tylko design ale i innowacyjność. Działania, które proponuje Testin są dla przedsiębiorstwa innowacją w skali co najmniej firmy. Nie zostają powtarzane wcześniejsze wzorce, które były realizowane w firmie, jest to nowa wartość dodana, która ma za zadanie pomóc w wykreowaniu dobrego wizerunku w sieci. Celem firmy jest indywidualne podejście do każdego audytu i każdej strategii stworzenia strony internetowej, co pozwala na innowacyjność. Dzięki szerokiemu audytowi wzorce nie są powtarzane, a każda firma może liczyć na dopasowane działania związane z treścią i poprawę wizerunku marki.
Wymienione działania będą realizowane zgodnie z zasadami prowadzenia projektów, czyli zostaną ustalone indywidualne harmonogramy pracy, kamienie milowe, rekomendacje. Usługobiorca otrzyma indywidualną wycenę mieszącą się we wskazanych widełkach cenowych.
Usługa ma charakter rozwojowy, ponieważ skierowana jest do wszystkich firm, które chcą poprawić swoje treści oraz działania marketingowe w sieci. Polega ona na audycie, opracowaniu strategii działań marketingowych, czyli wpisuje się w definicje określone przez Podkarpacką Platformę Wsparcia Biznesu.
Usługa nie dotyczy zakupu środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, ani nie została wpisana do Bazy Usług Rozwojowych. Produkty wskazane w usłudze to usługi, projekty (stworzenie wizerunku, proponowanie treści )jednak jest to jedynie doradztwo, nie ma to znamion zakupu wartości niematerialnych i prawnych. Produkty zostały sformułowane w taki sposób, aby klient wiedział na jaką pomoc z strony DU może liczyć. Są to porady, wskazówki, fachowe doradztwo a nie własności niematerialne i prawne.
Zaprojektowanie innowacyjnej strony to pierwszy krok do sukcesu firmy.
Wartość dodana usługi dla sektora MŚP
Prowadzenie przez firmę Testin działania sprawią, że firmy (mikro, małe i średnie) z województwa podkarpackiego będą miały lepszy kontakt ze swoimi klientami, a jednocześnie łatwiej im będzie pozyskać nowych klientów. Firmy zyskają innowacyjne rozwiązania, które pozwolą konkurować z firmami z innych województw na wysokim poziomie. Zaprojektowanie profesjonalnych stron zwiększy efektywność działania i konkurencyjność.
Dzięki audytowi stworzone strony będą pierwszym punktem w tworzeniu procesów biznesowych. Uporządkowane działania pozwolą na wprowadzenie wysokich standardów jakości treści, co zwiększy pozytywny wizerunek podkarpackich przedsiębiorców w sieci. Natomiast pozytywny wizerunek wpłynie na zwiększone obroty firm. Podkarpaccy przedsiębiorcy będą mogli liczyć na powiększenie ilości zamówień na usługi/ produkty.
Dobrze zaprojektowane strony zmniejszą nakłady na inne działania marketingowe, co pozwoli na oszczędności w większości firm.
Rozpoznawalność w siedzi firm z województwa podkarpackiego znacznie wzrośnie.
Aby skorzystać z tej usługi musisz się zalogować. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta możesz je założyć klikając tutaj.
Dodane przez
Testin Krzysztof Samborski

7922112739

ul. Wspólna 2A, Rzeszów 35-205

Firma od ponad 4 lat zajmuje się projektowaniem i tworzeniem stron, serwisów i sklepów internetowych. Realizuje kampanie wizerunkowe i sprzedażowe w internecie ze szczególnym uwzględnieniem dzia...

Wizytówka

Ta strona korzysta z plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.