Usługa analizy działań marketingowych i promocji firmy w internecie

Parametry usługi
15120 - 100400

Cena netto (zł)

+ 23% VAT

od 3 do 12

Czas realizacji

(miesiące)

-

Rating

75%

Dofinansowanie
(max. 20 tys. zł)

Opis usługi
Usługa polegająca na promocji firmy w internecie pozwala na wzmocnienie konkurencyjności jednostki i jej pozycji na rynku. Promocja w internecie ma prowadzić do rozprzestrzeniania się wiedzy o firmie i przekazaniu najważniejszych treści zapewniających pozytywny odbiór. Bez odpowiednio prowadzonych działań promocyjnych i sprawnie działających kampanii firmie jest niezwykle trudno wypromować swoje usługi/ produkty. Będąc firmą zajmującą się usługą rozwojową polegającą na analizie działań marketingowych i promocji w internecie naszym celem jest zadbanie o taką reklamę odbiorcy usługi w sieci, aby jej działania/ produkty zostały rozpowszechnione. Efektem mierzalnym tego celu będzie strategia działania, która zwiększy odsłony w sieci, a co za tym idzie zwiększy zainteresowanie działaniami danej firmy.

Po zakończeniu strategii, przez okres trwania usługi będą prowadzone działania wynikające z dokumentu.

Prowadząc prace w ramach usługi rozwojowej zwracamy uwagę na jakość oferowanych dotychczas treści, analizujemy to co posiada firma obecnie i staramy się doprowadzić do momentu w którym odbiorca usługi będzie zadowolony z wizerunku przedstawianego w sieci. Inną odsłoną usługi będzie kreowanie promocji i działań marketingowych dla przedsiębiorców, którzy takich działań jeszcze nie prowadzą. W tym drugim przypadku usługa ma na celu stworzenie i prowadzenie przemyślanej strategii reklamowej, która przyniesie wymierne korzyści reklamowe i finansowe.

Produkty, które będą świadczone w ramach usługi na rzecz MŚP to:
-wstępna analiza zapotrzebowania na rodzaj i ilość działań promocyjnych;
-przeprowadzenie audytu widoczności w Internecie;
-opracowanie harmonogramu strategii działań;
-wybranie najlepszych do danej branży kanałów promocji (np. pozycjonowanie, działanie w mediach społecznościach);
-prowadzenie działań promocyjnych, wynikających z analizy, przez okres trwania usługi

Efekty działań audytu pozwolą określić jak wygląda sytuacja wizerunku konkurencji w sieci, jakie frazy są najlepsze przy budowaniu treści, jak wygląda widoczność (wyszukiwanie) treści, jak wyglądają statystyki dotyczące treści umieszczanych przez firmę. Są to efekty mierzalne i realne do osiągnięcia. Każdy odbiorca usługi jest indywidualnym przypadkiem, dla którego opracowywana i prowadzona jest dobrana do jego potrzeb strategia działań. Usługa będzie wdrożona, plan wdrożenia to stworzenie pozytywnego wizerunku, który prowadzi do poszerzenia grupy klientów. Końcowym efektem, czyli wdrożeniem jest opracowanie końcowej strategii, przygotowanie kampanii promocyjnej oraz prowadzenie jej przez cały okres trwania usługi. Obecnie internet jest nasycony różnego rodzaju działaniami promocyjnymi, reklamami, sloganami. Powoduje to, że jakość działań marketingowych i reklamowych przedsiębiorstw powinna być na tyle wysoka, żeby przykuć uwagę końcowego odbiorcy. W tym celu została stworzona opisywana usługa rozwojowa. Indywidualne podejście i precyzyjne określenie potrzeb wraz z analizą branży i konkurencji powoli na stworzenie kampanii, która przyniesie sukces. Wizerunek i umiejętność wypromowania działań w sieci to podstawa sukcesu firmy, ponieważ jest to najbardziej powszechne źródło reklamy.

Należy podkreślić potrzebę działań związanych z usługą rozwojową. Jeżeli firma promuje się w internecie w nieodpowiedni sposób lub w ogóle jest niewidoczna zostaje niedostrzeżona a jej potencjał może być marnowany. Usługa jest rozwojowa, ponieważ polega na opracowaniu działań promocyjnych, które zwiększaną rozwój i potencjał przedsiębiorstw.

Usługa nie dotyczy zakupu środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, ani nie została wpisana do Bazy Usług Rozwojowych.

Analiza działań marketingowych i promocja firmy w Internecie to krok milowy do osiągnięcia sukcesu pod względem wizerunku i zainteresowania usługami/ produktami.
Wartość dodana usługi dla sektora MŚP
Usługa przyniesie wymierne korzyści rozwojowe dla każdej firmy, która chce zostać zauważona w sieci i dba o swój wizerunek. Jest to niezwykle ważna wartość dodana, ponieważ promocja i marketing to działania napędzające sprzedaż, a co za tym idzie obroty firm. Usługa pozwoli przedsiębiorstwom z województwa podkarpackiego na stworzenie i prowadzenie kampanii, które będą ich wyróżniały na tle firm z innych regionów. Firmy będą bardziej rozpoznawalne w sieci, a przedstawiane przez nich treści pozwolą na większy zasięg odbioru.

Wzmocni to konkurencyjność województwa podkarpackiego, poprzez wykreowanie indywidualnych kampanii dla firm z regionu. Firma staje się zauważana w internecie i przyciąga uwagę potencjalnych klientów do regionu podkarpackiego, co powoduje wzrost atrakcyjności województwa.

Ważne jest, aby województwo nie odbiegało standardami od innych regionów Polski, a pierwszym wyznacznikiem konkurencyjności i jakości regionu są właśnie firmy w nim funkcjonujące. Profesjonalne kampanie reklamowe spowodują, że rozpoznawalność firm (co najmniej w sieci) wzroście.
Aby skorzystać z tej usługi musisz się zalogować. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta możesz je założyć klikając tutaj.
Dodane przez
Testin Krzysztof Samborski

7922112739

ul. Wspólna 2A, Rzeszów 35-205

Firma od ponad 4 lat zajmuje się projektowaniem i tworzeniem stron, serwisów i sklepów internetowych. Realizuje kampanie wizerunkowe i sprzedażowe w internecie ze szczególnym uwzględnieniem dzia...

Wizytówka

Ta strona korzysta z plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.