Opracowanie nowych procesów biznesowych poprzez stworzenie projektu sklepu internetowego wraz z wdrożeniem

Parametry usługi
14760 - 55000

Cena netto (zł)

+ 23% VAT

od 2 do 6

Czas realizacji

(miesiące)

-

Rating

75%

Dofinansowanie
(max. 20 tys. zł)

Opis usługi
Usługa doradcza polega na stworzeniu profesjonalnego sklepu internetowego, dopasowanego do potrzeb przedsiębiorstwa. Usługa kierowana jest do przedsiębiorców, którzy swoją główną działalność opierają na sklepach internetowych, ale także dla tych, którzy oferują tą opcje jako dodatek lub uzupełnienie do działalności stacjonarnej. Celem usługi jest opracowanie nowych procesów dla firmy polegających na stworzeniu strony internetowej.
Mierzalnym efektem dla firmy wdrażającej doradztwo jest zwiększenie zainteresowania usługami/ produktami oraz zdobycie potencjalnie nowych klientów poprzez zakup w sklepie internetowym. Będzie to skutkowało zwiększeniem obrotów i zwróceniem uwagi na produkty poprzez e-sprzedaż.
Obecnie wiele osób robi zakupy w internecie, a duża część z nich o wiele częściej niż stacjonarnie. Sklepy internetowe są doskonałym rozwiązaniem dla firm, które chcą uzyskać dodatkową wartość dodaną w swojej ofercie. Aby sprostać wspomnianym wymaganiom oferowana jest usługa doradcza w zakresie budowy sklepów internetowych.
W ramach usługi oferowane są następujące produkty:
- przeprowadzenie analizy zapotrzebowania;
- dopasowanie odpowiednich parametrów do produktów oferowanych przez klienta z uwzględnieniem branży w której działa;
- przygotowanie mapy strony oraz listy produktów oferowanych w sklepie;
- przygotowanie treści na stronę główną i wszystkie podstrony;
- przygotowanie treści opisowych produktów umieszczanych na stronie;
- przygotowanie projektu graficznego strony internetowej;
- zakodowanie projektu graficznego w językach programowania - przede wszystkim w HTML, CSS, JavaScript;
- dopasowanie projektu do urządzeń mobilnych (telefony, tablety);
- umieszczenie projektu graficznego do systemu zarządzania treścią (CMS) sklepu internetowego;
- podłączenie systemu płatności online;
- przeniesienie kompletnego projektu na docelową domenę internetową.
Efektem usługi jest wdrożenie, czyli postanie sklepu internetowego. Plan wdrożenia to przepracowanie z klientem kolejko każdego produktu, który znajduje się usłudze, końcowe wnioski i podsumowania oraz założenie sklepu internetowego. Warto jednak podkreślić, że w ramach usługi nie będzie zakupiony żaden środek trwały oraz wartości niematerialne i prawne. Wszystkie czynności są zakończone na etapie doradztwa, projektowania, kreowania. Nazwy produktów są takie a nie inne, ponieważ chcemy, aby jasno odzwierciedlały jakie znaczenie dla firmy na proponowana usługa.
Działania związane z opracowaniem schematu i wdrożeniem sklepu internetowego pozwolą stworzyć pozytywny wizerunek firmy w sieci, gdzie końcowy odbiorca nie wychodząc z domu zamówi usługę/ produkt nie tylko przy użyciu komputera, ale również urządzeń mobilnych. Obecnie istnieje wiele sklepów internetowych, jednak dzięki kreatywności i rzetelności proponujemy działania, które pozwolą stworzyć innowacyjne dla firmy rozwiązania, które będą wyróżniały się dobrą jakością na rynku. Po wdrożeniu powstaje profesjonalny sklep internetowy, a to pierwszy krok w stworzeniu nowych procesów e-biznesowych. Dostawca usługi zwraca uwagę na bezpieczeństwo w sieci, a jednocześnie łatwość obsługi. Opracowując model sklepu internetowego i jego treści zwracamy uwagę na to, aby produkty na nim umieszczane wyglądały zachęcająco i przyciągały coraz większą grupę odbiorców. Klient robiąc e-zakupy chce poczuć się dobrze, chce wchodzić na stronę dobrze przygotowaną graficznie, prostą w obsłudze, a jednocześnie kreatywną i dobrze opracowaną pod względem treści. Po to powstała opisywana usługa. Dostawca usług chce sprostać wymaganiom rynku i oferować budowę stron na wysokim poziomie. Usługa nie dotyczy zakupu środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, ani nie została wpisana do Bazy Usług Rozwojowych. Przedsiębiorca wiarygodny w sieci, to osoba ciesząca się dobrą renomą i wysoką konkurencyjnością.
Wartość dodana usługi dla sektora MŚP
Usługa rozwojowa przyniesie korzyści dla sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw poprzez dodanie do ich oferty nowej wartości w postaci sklepu internetowego. Firmy z województwa podkarpackiego będące odbiorcami usługi zwiększą swoją konkurencyjność w sieci, ale również będą mogły sprzedawać swoje towary/ usługi na większej części rynku. Do firmy prowadzącej sklep internetowy może trafić klient mieszkający na terenie całej Polski. Przyczyni się to do reklamy województwa podkarpackiego i spowoduje napływ nowych odbiorców usług. Zwiększy to konkurencyjność regionu i podniesie standardy oferowanych na jego rynku usług. Dzięki profesjonalnym sklepom podkarpaccy przedsiębiorcy nie będą odbiegać standardami od reszty.
Po wdrożeniu sklepów będzie można odnotować znaczny wzrost sprzedaży w regionie.
Aby skorzystać z tej usługi musisz się zalogować. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta możesz je założyć klikając tutaj.
Dodane przez
Testin Krzysztof Samborski

7922112739

ul. Wspólna 2A, Rzeszów 35-205

Firma od ponad 4 lat zajmuje się projektowaniem i tworzeniem stron, serwisów i sklepów internetowych. Realizuje kampanie wizerunkowe i sprzedażowe w internecie ze szczególnym uwzględnieniem dzia...

Wizytówka

Ta strona korzysta z plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.