Grupa Arav sp. z o.o.

Opis

Jesteśmy Hedgehog - agencją budującą silne marki. Przekonujemy naszych Klientów, aby w budowaniu ich marek przyjmowali koncept jeża.

Opisany jest on w książce Jima Collinsa Od dobrego do wielkiego. Collins porównuje tam jeża do lisa. Esencją jego rozważań jest stwierdzenie: lis zna się na wielu rzeczach, ale to jeż zna się na jednej najlepiej.

Dlatego pytamy naszych Klientów: Twoja marka jest lisem czy jeżem? Robimy wszystko, aby przekonać ich, że budowanie silnej marki jest skuteczne, tylko jeśli przyjmiemy koncepcję jeża (z angielskiego: Hedgehog).

Jak to robimy? Skupiamy się na 3 obszarach:

1. Strategia - projektujemy i wdrażamy strategie marketingowe, czyli strategie marek oraz strategie ich komunikacji.
2. Projektujemy punkty styku z marką, czyli każdą okazję, w której odbiorca spotyka się z marką. Są to np. projekty graficzne (logo, identyfikacje wizualne, poligrafia), strony internetowe, kampanie reklamowe, fotografie, filmy, teksty, sieci społecznościowe itd.
3. Szkolimy - nie zostawiamy Klientów samych. Świadome działania są bardziej skuteczne. Dlatego wszystko, co otrzymuje od nas Klient jest mu szczegółowo wytłumaczone oraz zaprezentowane. Jeśli Klient chce poszerzać swoją wiedzę, może skorzystać np. z konsultacji.


Najbardziej lubimy, gdy możemy zaprojektować markę od podstaw, czyli stworzyć dla niej strategię marketingową i później ją wyegzekwować w punktach styku. W tym czujemy się najlepiej i mamy największe doświadczenie.

Większość naszych Klientów jest z sektora MŚP, ale pracowaliśmy również dla dużych marek oraz korporacji.

Nasze doświadczenie pokazuje, że budowanie marek dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw jest budżetowo uzasadnione i pomaga tworzyć realną przewagę konkurencyjną.

My jesteśmy Hedgehog i pomagamy markom rosnąć. Po prostu.

Dostępne usługi
Logo
Logo Grupa Arav sp. z o.o.
Dane firmy

8133728466

+48 506 641 476

lp.gohegdeh@jeh

Paderewskiego 20A, Rzeszów 35-328

Ta strona korzysta z plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.