Tomasz Śliwiński EFEKTYWNIEJ

Opis

Historia firmy Efektywniej sięga czasów studenckich, podczas których wykonywane były pierwsze badania termowizyjne oraz bilanse cieplne budynków. Dziś absolwent Politechniki Wrocławskiej mgr inż. Tomasz Śliwiński wspomina te czasy. Moimi zainteresowaniami była fascynacja tematyką związaną z fizyką budowli, bilansowaniem energetycznym budynków i odnawialnymi źródłami energii. Począwszy od uzyskania dofinansowania na postępowy i oryginalny pomysł na biznes, poprzez osobiste zachęcanie do audytów energetycznych na targach aż po duże zlecenia na audyty w przemyśle, firma Efektywniej rozwijała się nieprzerwanie od 2010 roku. Do 2015 roku liczba osób zasilająca szeregi Efektywniej wzrosła ponad trzykrotnie, a firma świadczy szeroki wachlarz usług m.in.:

- wykonywaniem audytów energetycznych w zakładach przemysłowych
- wykonywaniem audytów efektywności energetycznej
- wykonywaniem audytów energetycznych na potrzeby dofinansowania
- wykonywaniem pomiarów w zakładach produkcyjnych


Co Nas wyróżnia ?

-wieloletnie doświadczenie
-jakość usług
-kompleksowa obsługa klienta

Misją Efektywniej jest działalność prowadząca do efektywnego gospodarowania energią, podnoszenie świadomości i zaszczepianie dobrych praktyk i rozwiązań w przedsiębiorstwach. Oto, jak założyciel firmy mówi o misji Efektywniej :

„Polska do roku 2020 zobowiązana jest do spełnienia założeń 3 x 20 pakietu klimatyczno - energetycznego, czyli zmniejszenie emisji CO2 o 20%, zwiększenie efektywności energetycznej o 20% oraz doprowadzenie do sytuacji, w której 20% więcej energii pochodzić będzie ze źródeł odnawialnych. Jako obywatele i jako firma popieramy inicjatywę UE, która ma na celu poprawę stanu środowiska naturalnego, ale także niezwykle ważną kwestię uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców energii, a tym samym zwiększenie suwerenności energetycznej oraz politycznej.” – Tomasz Śliwiński

Dostępne usługi
Logo
Logo Tomasz Śliwiński EFEKTYWNIEJ
Dane firmy

8982036557

791976737

lp.jeinwytkefe@iksniwils.keram

ul. Okrężna 26, Wrocław 53-008

Ta strona korzysta z plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.