Invitro s.c.

Opis

Agencja brandingowa Invitro oferuje profesjonalne wsparcie dla małych i średnich przedsiębiorstw w szerokim zakresie usług marketingowych, projektowych i strategicznych. Obsługujemy bardzo zróżnicowane marki pracując dla lokalnych przedsiębiorstw, rodzinnych biznesów i liderów rynku czy też zagranicznych podmiotów, bez względu na branże z jakiej się wywodzą.

Od ponad 10 lat jako agencja doradzamy i projektujemy rozwój organizacji w trzech kluczowych obszarach:

Strategia.
W obszarze strategicznym wyznaczamy spójny kierunek dla prowadzenia wszelkich działań marketingowych, decyzji projektowych i komunikacji z odbiorcą. Opracowanie jej jest poprzedzone m.in. warsztatami z klientem, wywiadami pogłębionymi z pionem zarządzającym i pracownikami, analizą trendów, badaniami rynku i konsumenta. To podstawa każdej marki.

Identyfikacja.
Tworzymy spójny i wyróżniający się wizualny kod marki, kompletny system identyfikacji i zasad zarządzania nią dla wewnętrznych i zewnętrznych procesów komunikacji z jej otoczeniem biznesowym. Organizujemy narzędzia i projektujemy materiały dla wsparcia działań handlowych i marketingowych w określonych punktach styku z odbiorcą.

Projektowanie opakowań.
Opracowujemy koncepty kreatywne i projekty graficzne dla kompletnych kategorii produktów i w specyfikacji różnorodnych formatów opakowań. Projektujemy opakowania dostosowane do potrzeb konsumenta, właściwego pozycjonowania marki jak również wymagań produkcyjnych i logistycznych.


Posługujemy się sprawdzoną metodologią pracy, dzięki której zapewniamy odpowiednią jakość realizacji naszym klientom, mając na uwadze specyfikę ich biznesu i charakterystykę konsumenta. Pozwala nam to skupić się na budowaniu trwałych przewag konkurencyjnych, które procentują w postaci osiąganych przez organizacje wyników dzięki wdrożonej strategii i uruchomionym projektom.

Dostępne usługi
Dane firmy

8133592044

784590909

lp.ortivniajcnega@ketjow

ul. Króla Kazimierza 5, Rzeszów 35-061

Ta strona korzysta z plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.