FiM Consulting Sp. z o.o.

Opis

FiM Consulting Sp. z o.o. jest polską firmą szkoleniową, doradczą i informatyczną, która zrealizowała setki projektów w trakcie swojej działalności (od 1993 roku). Od ponad 20 lat pomagamy polskim spółkom systemowo zwiększać zyski przedsiębiorstwa. Diagnozujemy problemy i wskazujemy najlepsze rozwiązania. Optymalizujemy procesy: produkcji, logistyki, sprzedaży. Posiadamy najlepszy coaching dla handlowców . Wdrażamy controlling finansowy i strategiczny, wykonujemy badania i analizy finansowe. Specjalizujemy się we wdrażaniu nowoczesnych instrumentów zarządzania i controllingu, a w szczególności nowoczesnych metod rachunku kosztów i wielowymiarowych analiz rentowności.
W FiM Consulting dużą rolę przywiązujemy do rozwoju i ulepszania naszych usług. Naszą przewagą konkurencyjną jest innowacyjność, elastyczność w obliczu zmieniających się uwarunkowań otoczenia biznesowego Firm oraz umiejętność znajdywania nisz rynkowych i możliwych obszarów, w których moglibyśmy oferować naszym Klientom wartość merytoryczną.
Nasze doświadczenie w budowie działu i procesów związanych z Badaniami i Rozwojem stanowi wartość, którą oferujemy i wnosimy do organizacji naszych Klientów. W kilkunastu przedsiębiorstwach utworzyliśmy jednostki organizacyjne oraz uruchomiliśmy procesy związane z poszukiwaniem innowacji, analizą otoczenia i wskazywaniem potencjalnych kierunków rozwoju.
Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko wiedza i wieloletnia praktyka, ale udokumentowana umiejętność dostarczania konkretnych rozwiązań w uzgodnionym czasie i budżecie.
Wyrośliśmy na polskim rynku, znamy bardzo dobrze jego realia. W naszym zespole są wieloletni praktycy z zakresu finansów, zarządzania, sprzedaży, logistyki, produkcji oraz zarządzania projektami, którzy wcześniej byli Prezesami i Dyrektorami w dużych Firmach.

Dostępne usługi
Dane firmy

5272329484

22 862 90 70

lp.mif@oruib

ul. Jana Szymczaka 5C, Warszawa 01-227

Ta strona korzysta z plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.