REFIX Daniel Markowski

Opis

Agencja Interaktywna REFIX działa na rynku od roku 2010. Prowadzi działania z zakresu szeroko pojętego marketingu internetowego na terenie całego kraju oraz za granicą. Zatrudnia certyfikowanych specjalistów, ekspertów będących pasjonatami swojej dziedziny. To dzięki nim realizuje projekty na najwyższym poziomie, oferując swoim klientom:

1.Kampanie SEO - pozycjonowanie strony internetowej, czyli kompleksowe działania prowadzące do poprawy pozycji strony w wynikach wyszukiwania. Umożliwiają dotarcie do tysięcy zainteresowanych klientów w sieci.
2.Kampanie Google ADS – kampanie reklamowe, czyli skuteczne strategie ukierunkowane na realizację wyznaczonych celów.
3.Kreatywne strony internetowe - estetyczne i nowoczesne witryny internetowe, będące obecnie najważniejszą wizytówką firmy (serwisy WWW., strony firmowe).
4.Nowoczesne sklepy internetowe - funkcjonalne i przejrzyste platformy sklepowe o intuicyjnej nawigacji przyjaznej dla klienta. Firma w ramach usługi zapewnia wsparcie oferując dopasowaną do indywidualnych potrzeb klienta, kompleksową strategię e-commerce.

Firma Refix zapewnia kompleksowe wsparcie dla właścicieli MŚP, poprzez gotowe pakiety Small Biznes. Realizuje zarówno małe, jak i duże projekty (o budżecie miesięcznym od 300 do 200 000 PLN). Do każdego z nich podchodzi z takim samym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Dzięki współpracy z agencją, wiele firm zyskuje zewnętrzny dział marketingu.

Agencję Interaktywną Refix, spośród innych dostępnych na rynku, wyróżnia:
1.Premier Google Partner - Firma Refix jest oficjalnym Partnerem Google oraz jako nieliczna na rynku posiada prestiżowy status Premier potwierdzający wysoką jakość usług.
2.Zwycięstwo Game On - Jako Agencja Google Ads już dwukrotnie zwyciężyli w konkursie, w którym rywalizowały ze sobą agencje reklamowe o statusie Partner.
3.Certyfikowani specjaliści – o szerokiej wiedzy i umiejętnościach świadczą certyfikaty Google

Dostępne usługi
Dane firmy

5170134162

784 688 181

lp.xifer@leinad

Ul. Podhalańska 2/10, Rzeszów 35-622

Ta strona korzysta z plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.